S.S.S.

1. Kitabımın “Aktivasyon Kodu” çalışmıyor. Ne yapmalıyım? Grubunuzun Koordinatörü ile iletişime geçin. (bkz. Öğrenci El Kitabı, sayfa 13)

2. Hazırlık Okulu öğrencisi olduğuma dair öğrenci belgesi almak istiyorum. Hazırlık Okulu Öğrenci İşlerine gidin. (Rektörlük Binası 2. Kat)

3. Üniversitenin öğrencisi olduğuma dair belge almak istiyorum. Merkez Öğrenci İşlerine gidin. (Rektörlük Binası Zemin Kat)

4. Vize sınavına giremedim ve geçerli mazeretim var. (sağlık raporu / ölüm belgesi) Hazırlık Okulu Öğrenci İşlerine dilekçe ile başvurun. (bkz. Öğrenci El Kitabı, Ek 1 )

5. Bir sınav notuma itiraz etmek istiyorum. Hazırlık Okulu Öğrenci İşlerine dilekçe ile başvurun. (bkz. Öğrenci El Kitabı, Ek 2)

6. Akademik herhangi bir konuyla ilgili soru, dilek ve şikayetimi iletmek istiyorum. Akademik Danışmana veya Grup Koordinatörüne gidin. (Rektörlük Binası 2. Kat)

7. İdari herhangi bir konuyla ilgili soru, dilek ve şikayetimi iletmek/ detaylı bilgi almak istiyorum. İdari Koordinatöre gidin. (Rektörlük Binası 2. Kat)

8. Güncel devamsızlık durumumu öğrenmek istiyorum. (Bkz. Devam Durumu - Öğrenci El Kitabı, Sayfa 8)

9. Hazırlıkta iki yılımı tamamladım ve başarısız oldum. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Akademik Danışmana veya İdari Koordinatöre gidin. (Rektörlük Binası 2. Kat)

10. İngilizcemi geliştirmek/ eksiklerimi tamamlamak için ders dışı yardıma/ malzemeye ihtiyacım var. Bulunduğunuz seviyenin koordinatör asistanlarına gidin. (Katlardaki asistan odaları)

11. Ödünç hikaye kitapları almak istiyorum. Materyal Ofis (Rektörlük Binası 2. Kat) veya Bilgi Merkezine gidin. (Rektörlük Binası 1. Kat)

12. Sınav kaygısı, etkili çalışma alışkanlıkları vb konularda destek almak istiyorum. Grubunuzdan sorumlu olan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi temsilcisine gidin. (bkz.Öğrenci El Kitabı, sayfa 13)

13. Birinci derece yakınımı kaybettim ve okula gelemedim. Akademik Danışmana veya İdari Koordinatöre gidin. (Rektörlük Binası 2. Kat)